SIA "Pilsētas līnijas"
Cēsu ielā 31, 3.korpusā, 7.ieejā,
Rīgā, Latvijā

Tālr. +371 67717668
Fakss +371 67717650
info@pl.lv

Direktore
Ilma Kauliņa
67717670; 29112889
ilma@pl.lv

Plānošanas nodaļas vadītāja
Agate Kauliņa
67717655; 26037892
agate@pl.lv

Plānošanas nodaļas vadītājas asistente
Liene Zeme
67717661; 26869123
liene@pl.lv

Plānošanas nodaļas vadītājas asistente
Liene Meškovska
67717658; 29720949
liene.meskovska@pl.lv

Plānošanas nodaļas vadītājas asistents ražošanas jautājumos
Andris Kažociņš
67717653, 26492091
andris@pl.lv

Plānošanas nodaļas vadītājas asistents Baltijas jautājumos
Edgars Pavlovs
67717663, 27098006
edgarsp@pl.lv

Mākslinieks
Edgars Janemanis
67717662, 29714288
edgars@pl.lv

Piezvani Mums
+37167717670
Nosūtīt mums ziņu
?
Autobusi
Mikro autobusi
Trolejbusi
Tramvaji